Čo hovoria naši zákazníci!

Je pre nás veľmi dôležité zamerať sa na potreby našich zákazníkov a zabezpečiť pre ních čo najväčšie výhody. Vypočujte si, čo niektorí naši zákazníci hovoria…

Boli sme spokojní s rychlými dodávkami, vynikajúcou kvalitou HOBAS výrobkov a podporou na  mieste stavby."

Frederic Sega, SADE, Ecuador

Sme hrdí, že Vidin je prvý projekt v Bulharsku, ktorý bol realizovaný z nekruhového HOBAS potrubia. Mesto Stanilov vrelo odporúča HOBAS NC Line  i do ďalších miest. Ďakujeme firme HOBAS za odbornú pomoc počas všetkých fáz projektu."

Plamen Kostov, Stanilov, Bulgaria

Vzhľadom k našej spokojnosti s potrubím HOBAS z predchádzajúcej spolupráce a vďaka dobrým vzťahom s firmou HOBAS, sme si ju opäť vybrali.”

Brenden Tippets, BT Construction, USA

HOBAS potrubie má vysokú tuhosť, čo je dôležité pri použití vo veľkých hĺbkach alebo pri výskyte vysokej hladiny podzemnej vody. Vďaka odolnosti voči korózii a  proti oderu a dlhej životnosti sa HOBAS potrubie ukázalo ako nejlepšie riešenie z ekonomického aj prevádzkového hľadiska."

Duosch Felix, Caprez Ingenieure AG, Switzerland

Bol som príjemne prekvapený HOBAS potrubím, skvelý  predajný a popredajný servis a profesionálny tým. HOBAS je naozaj špičková globálna spoločnosť. Ďakujeme za "making it happen" pre nás v Peña Flor!

Juan Cordon, Private customer, Guatemala

Sme spokojní s navrhnutým technickým riešením a profesionálnou spoluprácou s firmou HOBAS. Rozhodnutie rekonštruovať kanalizáciu s pomocou HOBAS NC Line profilov sa ukázala ako správna."

Walter Bergmann, EBW Entwässerungsbetrieb der Stadt Würzburg, Germany

Vďaka firme HOBAS sa nám podarila neuveriteľná mikrotuneláž s výkonom 44,5 m za deň pri použití najväčšej európskej mikrotunelážnej hlavy a to vrátane jednej zakrivenej části. HOBAS je dôveryhodný dodávateľ vysoko kvalitných produktov. "

Jerzy Żyła, Inżynieria Rzeszów, Poland

HOBAS nie je len dodávateľ potrubia, ale aj tým inžinierov a technikov pripravených poskytovať riešenia od začiatku až do úspešného dokončenia projektu."

Côme Forzy, Montaron / Bouygues Group, France

Naša spoločnost inštaluje HOBAS potrubie viac ako 20 rokov. Inštalácia tohoto vysoko kvalitného výrobku je jednoduchá a podpora predaja a servis na stavbe je výnimočný."

Janie Rodriguez, Oscar Renda Contracting, Inc., USA

Sme veľmi spokojní. Nakúpili sme veľké množstvo HOBAS potrubia až do profilu DN 2400, ktorých je za  posledných 25 rokov už niekoľko kilometrov."

Adolf Zotter, Zotter Bau GmbH, Austria

S firmou HOBAS máme solidný a rovnocenný obchodný vzťah. Už viac ako desať rokov úzko spolupracujeme na niekoľkých národných aj medzinárodných projektoch rôznej veľkosti. Spoliehame na vysokú kvalitu HOBAS výrobkov, ako aj na profesionalitu a odbornosť celého týmu, s ktorým spolupracujeme pri hľadaní optimálneho riešenia našich stavebných projektov. Vo firme HOBAS máme partnera, ktorý 100% zdieľa naše vysoké štandardy kvality v záujme našich klientov."

Ulf Michel, Managing Director Michel Bau, Germany

Tento projekt opeť ukázal, ako dôležitá je správna pokládka potrubia. HOBAS dokázal, že je nielen vysoko kvalitné potrubie, ale že má aj prvotriednych konzultantov, ktorí nás sprevádzali celým projektom."

Boris Karadenchev, Vice Mayor of Varna, Bulgaria

Som presvedčený, že potrubie HOBAS budem používať častejšie. Ich inštalácia je jednoduchá a bezpečná. Vzhľadom k relatívne tenkej stene potrubia HOBAS som bol spočiatku skeptický, ale dokázali mi, že sú pri pretláčaní omnoho silnejšie ako iné materiály."

Mr. Tangamani, Tactic Engineering Pte. Ltd., Singapore

Predpokladali sme viac výziev, ako sme v skutočnosti mali. Vďaka potrubiu HOBAS CC-GRP bola práca jednoduchšia, ako sme očakávali, a dodávka bola rýchla a načas, tak, ako bolo sľúbené.Rozhodne môžeme tento produkt doporučiť pre budúce projekty."

Jeff Peyerk, Tyger Excavating, USA

Mnohokrát ďakujem celému tímu firmy HOBAS za ich odbornú pomoc, a to predovšetkým počas fázy plánovania a inštalácie. Môžeme vrele doporučiť potrubie HOBAS pre každého, kto stavia elektrárne."

Otto and Verena Wild, Eléctrica San Miguel SpA, Chile

Projekt bol obrovským úspechom a McAllen-Miller Letisko malo opravenú dráhu týždeň pred plánovaným termínom. Sme presvedčení, že kľúčom k úspechu projektu bolo použitie HOBAS materiálu. Boli sme veľmi spokojní s produktom a s podporou HOBAS tímu."

Hugh Weaver, HNTB, USA

Dnes sme dostali poslednú dodávku pre tento pojekt a ja by som sa rád poďakoval spoločnosti HOBAS. Veľmi profesionála podpora prekročila moje očakávania. Blahoželáme!"

Calin Dobrea, S.C. CALA S.A., Romania

Trvalo nám dlho, než sme našli potrubie, ktoré by vyhovovalo našim požiadavkám. Potrebovali sme pretlakovú rúru, ktorá by zároveň vydržala prevádzkový tlak. Podlhom období hľadania sme zvolili HOBAS CC-GRP potrubie, pretože majú vlastnosti nevyhnutné pre pretláčanie, ale aj pre tlakový režim potrubia: mechanickú pevnosť a optimálne hydraulické vlastnosti. Za normálnych okolností by sme museli použiť dva rôzne potrubné systémy tak, aby zodpovedali všetkým našim požiadavkám."

Nicola Meneghini, Mantovani SpA, Italy

Uskutočnili sme veľa veľkých projektov s použitím iných produktov, ako sú betónové rúry a keramické potrubia. A dôvod, prečo teraz používame viac HOBAS je, že sme jednoducho zistili, že sú oveľa výhodnejši aj čo sa týka manipulácie ale aj inštalácie, a my sme dokázali odovzdať lepší výsledok, čo sa týka dodávky ako aj bezpečnosti projektu.
Veríme, že tieto HOBAS produkty, ktoré sú uhlíkovo neutrálne nám ponúkajú výhodu pri našich zámeroch ohľadom ochrany životného prostredia a tiež posilňujú naše vzťahy s vodárenskými výbormi, ktoré sa pri projektoch usilujú o dosiahnutie lepších noriem čo sa týka vplyvu uhlíka."  

Joseph Caligiuri, Califam Constructions Pty Ltd. Australia

Inštalácia bola väčšinou do otvoreného výkopu s niekoľkými tunelovými inštaláciami HOBAS potrubia do oceľovej chráničky. V oboch prípadoch je potrubie správne nainštalované a nemali sme problémy s viditeľnou deformáciou ani netesnosťou spoja. Skúsenosti firmy Allied Construction s inštaláciou HOBAS potrubia boli v oboch prípadoch veľmi pozitívne a to už od predpredajného servisu, cez dopravu, inštaláciu a technickú podporu. Podľa nášho názoru má HOBAS potrubie niektoré veľmi pozitívne výhody oproti mnohým ďalším potrubiam podobného typu."

Bart LaMont, Allied Construction and Development, USA

Práce boli prevedené jednoduchšie vďaka jednoduchej manipulácii a spojom potrubí HOBAS. Práca na diaľnici bez prerušenia prevádzky je vždy výzvou. Riešenie pomocou potrubia HOBAS vyžaduje menšie stavebné stroje a zmenilo obvykle zložité skladovanie a manipuláciu na jednoduchú inštaláciu."

Norbert Cheminot, DLE EIFFAGE TP, France

Chceli sme nájsť vysoko kvalitný výrobok. HOBAS nám ponúkol návštevu továrne vo Wietersdorfe, kde sme sa videli výrobu a rôzne testovacie postupy, čo nás mohlo presvedčiť o osobitej kvalite týchto výrobkov. Ihneď na nás zapôsobila neuveriteľne hladká vnútorná vložka - niečo podobné nenájdete u iných výrobcov rúr. Naša elektráreň je síce v prevádzke len niekoľko mesiacov ale už teraz môžeme potvrdiť vynikajúcu hydraulika a nízke trecie straty: Energetický výkon prekračuje naše očakávania."

David Glanzer, NockEnergie Glanzer GmbH, Austria

Pre túto pôdu (mokrá ílovitá až skalnatá) sme si vybrali HOBAS potrubie vzhľadom na pružnosť a trvanlivosť . Práve sme veľmi úspešne dokončili projekt kde sme použili asi 700 m potrubia HOBAS DN 1000, ktorý bol inštalovaný tunelovým spôsobom v hĺbke 9 až 10 metrov úžasnou rýchlosťou asi 15 metrov za deň.
Klient, Queensland Urban Utility, je veľmi šťastný, a tešíme sa na ďalšie podobné projekty s HOBAS potrubím."

Brett Everard, Rob Carr Pty Ltd, Australia

Aj napriek krátkej lehote, ktorá bola stanovená hlavným zadávateľom sa podarilo plniť úlohy na čas a to vďaka úzkej spolupráci s firmou HOBAS. Riešenie takto ťažkej úlohy spoločne s partnerom ako je tento, bolo dobré rozhodnutie."

Robert Ziernicki, AHIS S.A. Poland

Vyberali sme z mnohým možností: počnúc drevom, betónom cez GRP. Nakoniec sme sa rozhodli pre skleneným vláknom vystužené porubie od firmy HOBAS. Je s nimi jednoduchá manipulácia a predstavujú ekonomické riešenie."

Gebhard Senn, TIWAG-Tiroler Wasserkraft AG, Austria 

Je to naozaj dobré potrubie. Mali sme exkurzie na stavbe a všetci odchádzali spokojní."

Butch Lane, JML Trucking and Excavating, USA

Potrubný systém z GRP HOBAS predstavuje funkčné riešenie. Mohli sme nainštalovať takmer komletný rad bez tvaroviek. Požadované polomery boli dosiahnuté pomocou vychýlenia v spojoch a uhlovým rezom koncov potrubia. HOBAS odborníci nás podporovali v priebehu celej fázy plánovania projektu."

Christoph Aste, AAE-EntwicklungsGmbH, Austria

Toto potrubie nás prežije. Podľa odhadov až 100 rokov."

Tom Stockel, Macomb County Drain Commission, USA