Sieť HOBAS

Sieť HOBAS spája svet. Zabezpečuje pre klientov profesionálne služby kedykoľvek a kdekoľvek a predovšetkým: univerzálne. Zamestnanci rôznych národností pracujú v rôznych krajinách, a táto multikultúrna atmosféra stimuluje najmä inovačnú silu a nadšenie - oba prvky nevyhnutné pre trvale úspešné podnikanie.
 
Poďme sa pozrieť na HOBAS vedenie v Klagenfurte. Približne 50 zamestnancov zo 7 krajín (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Egypt, Česká republika, Rumunsko a Ukrajina) zabezpečuje, aby organizácie HOBAS po celom svete získali čo najlepšiu možnú podporu. Zopár zamestnancov, ktorí začínali v Klagenfurte je teraz rozptýlených po celom svete: Či už je to Brazília, USA, Spojené arabské emiráty, Nemecko alebo Francúzsko. Medzinárodnosť je veľká výzva pre HOBAS zamestnancov.

Shamel Saad (SHS) začal pracovať pre nášho licenčného partnera vo svojej domovskej krajine v Egypte v roku 1997. V roku 2006 prešiel do spoločnosti HOBAS Engineering a potom sa stal vedúcim výroby u nášho licenčného partnera v Kazachstane. Po absolvovaní rôznych pracovných pozícii v Spojených arabských emirátoch a v Thajsku, pracuje v súčasnej dobe v Nemecku, kde je okrem iného zodpovedný za dizajn potrubia a audit výroby.